Zimowa przerwa świąteczna

Wyjeżdżamy z bursy najpóźniej do 23.12.2021r. do godziny 10:00

Przyjeżdżamy  do bursy od 01.01.2022r. od godziny 15:00

Daria w finale, wysyłamy SMS-y!!! 

Nasza koleżanka, Daria Umanska, ku wielkiej radości rodziny i przyjaciół  znalazła się w Finale 14. edycji programu MAM TALENT.

Zachęcamy całą społeczność Bursy do oglądania show w dn. 26 listopada (sobota), o godz. 20.00 oraz wsparcia za pomocą SMS-ów!

Nasze głosy na pewno pomogą!

DARIA – TEN FINAŁ BĘDZIE TWÓJ !!!

Zarząd Rady Samorządu

Uwaga! Drodzy Wychowankowie,

informuję, że wybory do Rady Samorządu odbędą się we wtorek, 18 października br.

Zachęcam do aktywnego udziału.

Opiekun Rady Samorządu, Alicja Kuszewska

Ważna informacja dla Wychowanków i Rodziców!

Proszę  zapoznać się z dokumentami Bursy - Statutem, Regulaminem Bursy i Regulaminem Konkursu Czystości, do których Uchwałą Rady Pedagogicznej zostały wprowadzone poprawki. 

Drodzy Wychowankowie i Wychowawcy…

Rozpoczął się nowy rok szkolny, więc… zapraszam osoby chętne, które lubią pisać i oglądać do dzielenia się swoją twórczością oraz opiniami w zakładce Strefa rozrywki.

Do Strefy literackiej możecie przesyłać wasze wiersze, opowiadania i inne dzieła pisane, którymi zechcecie się podzielić.

W Strefie oglądacza chętnie poczytamy wasze recenzje, opinie i odczucia na temat obejrzanych filmów, seriali, sztuk teatralnych czy programów dokumentalnych, publicystycznych.

Możecie publikować pod swoim imieniem i nazwiskiem, inicjałami lub pseudonimem – zależy to tylko od was. Pamiętajcie też, że to czym się podzielicie na stronie nie podlega i nie będzie podlegać żadnej ocenie, krytyce etc. (oczywiście wyjątkiem są wyrazy i wyrażenia czerpane ze słownika wulgaryzmów).

Wszelkie prace przesyłajcie pocztą elektroniczną na adresy:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcam do współpracy!

Darek Karczewski

Drodzy Wychowankowie,
czekamy na Was w nowym roku szkolnym.
Przyjazd do Bursy Szkolnictwa Artystycznego 31 sierpnia od godziny 15:00.
Wyżywienie zaczynamy 1 września od śniadania.

Bardzo serdecznie witamy nowych wychowanków. Nasza bursa szeroko otwiera dla Was swoje drzwi, a starsi bursjanie …otwierają serca przed Wami. Dołączcie do nas i czujcie się z nami jak najlepiej.
Dzisiaj jeszcze brakuje nam naszej niepowtarzalnej, cudownej i wesołej atmosfery. Z radością czekamy kiedy to, co tworzy nasz klimat…stanie się codziennością.

„Im więcej jedności, tym więcej dobra.”
prof. Leszek Kołakowski